Daybreak

Offers

View Offers Leaflet
Daybreak offers leaflet
Kelloggs Rice Krispies

Kelloggs Rice Krispies

310g | €9.68 p/kg

Valid Until: 30.09.26

Only € 3.00

Clonakilty Black/White Pudding

Clonakilty Black/White Pudding

280g | €8.93 p/kg

Valid Until: 30.09.26

€ 2.50 Each

Clonakilty Sausages 8 Pack

Clonakilty Sausages 8 Pack

227g | €8.81 p/kg

Valid Until: 30.09.26

Only € 2.00

Clonakilty Traditional Rashers

Clonakilty Traditional Rashers

200g | €15 p/kg

Valid Until: 30.09.26

Only € 3.00

Glenilen Farm Kids Strawberry/Blueberry Yoghurt Pouch

Glenilen Farm Kids Strawberry/Blueberry Yoghurt Pouch

90g | €9.44 p/kg

Valid Until: 30.09.26

€ 0.85 Each

Kilmeaden Mature Red Grated Cheddar Cheese

Kilmeaden Mature Red Grated Cheddar Cheese

200g | €15 p/kg

Valid Until: 30.09.26

Only € 3.00

Carroll’s Crumbed Ham/ Deli Traditional Ham

Carroll’s Crumbed Ham/ Deli Traditional Ham

80g | €43.75 p/kg

Valid Until: 30.09.26

€ 3.50 Each

O’Donnells Furrows Salt&Vinegar/Cheese&Onion/Ballymaloe/Crinkle Cut Cheese & Onion/Salt & Vinegar

O’Donnells Furrows Salt&Vinegar/Cheese&Onion/Ballymaloe/Crinkle Cut Cheese & Onion/Salt & Vinegar

44g | €28.41 p/kg

Valid Until: 30.09.26

€ 1.25 Each

Fulfil Sticky Toffee Pudding/Chocolate Orange Burst Protein & Vitamin Bar

Fulfil Sticky Toffee Pudding/Chocolate Orange Burst Protein & Vitamin Bar

40g | €50 p/kg

Valid Until: 30.09.26

€ 2.00 Each

McVitie’s Milk Chocolate Digestives

McVitie’s Milk Chocolate Digestives

250-431g | €8.12-€14 p/kg

Valid Until: 30.09.26

€ 3.50 Each

Nescafé Original Coffee

Nescafé Original Coffee

100g | €50 p/kg

Valid Until: 30.09.26

Only € 5.00

Knorr Mealmaker Shepherds Pie/ Savoury Mince

Knorr Mealmaker Shepherds Pie/ Savoury Mince

42-46g | €36.74-€40.24p/kg

Valid Until: 30.09.26

€ 1.69 Each

Dolmio Stir-In Carbonara/Tomato & Basil Pasta Sauce

Dolmio Stir-In Carbonara/Tomato & Basil Pasta Sauce

150g | €16.67 p/kg

Valid Until: 30.09.26

€ 2.50 Each

Bulmers Strawberry & Lime/Mixed Berries Cider Can 4 Pack

Bulmers Strawberry & Lime/Mixed Berries Cider Can 4 Pack

500ml | €5 p/ltr

Valid Until: 30.09.26

€ 10.00 Each

+ 60c Deposit

Heineken Lager Can 6 Pack/Coors Can 6 Pack

Heineken Lager Can 6 Pack/Coors Can 6 Pack

500ml | €4.17 p/ltr

Valid Until: 30.09.26

€ 12.50 Each

+ 60c Deposit

Heineken 0.0 Lager  Can 6 Pack

Heineken 0.0 Lager Can 6 Pack

500ml | €13 p/ltr

Valid Until: 30.09.26

Only € 6.50

+ 60c Deposit

Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon/Chardonnay/Merlot/Pinot Grigio/Rose/Sauvignon Blanc

Casillero Del Diablo Cabernet Sauvignon/Chardonnay/Merlot/Pinot Grigio/Rose/Sauvignon Blanc

75cl | €11 p/75cl

Valid Until: 30.09.26

€ 11.00 Each

Skittles Fruits Pouch/Skittles Sour Pouch/ Flavour Flip 2 In 1 Pouch

Skittles Fruits Pouch/Skittles Sour Pouch/ Flavour Flip 2 In 1 Pouch

136g | €18.38 p/kg

Valid Until: 30.09.26

€ 2.50 Each

Cheetos Twisted Cheese

Cheetos Twisted Cheese

125g | €24 p/kg

Valid Until: 30.09.26

Only € 3.00

Flahavan’s Golden Syrup High Protein Porridge Oats Pot

Flahavan’s Golden Syrup High Protein Porridge Oats Pot

45g | €33.33 p/kg

Valid Until: 30.09.26

Only € 1.50

Lyons Original Tea Bags 80 Pack/ Dairygold Original Dairy Spread

Lyons Original Tea Bags 80 Pack/ Dairygold Original Dairy Spread

232-454g | €7.71-€15 p/kg

Valid Until: 30.09.26

€ 3.50 Each

Note: Offers are available in participating stores only, while stocks last.